Wesele to magiczna chwila, która pozostaje w pamięci na całe życie. Ważne jest to, aby Para Młoda mogła w pełni oddać się tej wspaniałej uroczystości, bawić się z gośćmi i cieszyć się każdą chwilą, a sprawy organizacyjne pozostawić profesjonalistom, którzy zadbają o wszystkie szczegóły. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych i z przyjemnością podzielimy się tym doświadczeniem z Państwem.Naszą silna pozycję zawdzięczamy wybornej kuchni. Zespół kucharzy i kelnerów zadba o to aby gości skosztowali wyśmienite dania kuchni polskiej. Indywidualne podejście do każdej imprezy sprawia że każde przyjęcie jest niepowtarzalne, dostosowane do charakteru oraz indywidualnych życzeń Państwa gości.By uatrakcyjnić przyjęcie, możecie Państwo skorzystać z przaśnego stołu, zamówić płonącą szynkę lub pieczone prosię. Każda uroczystość na naszej sali to gwarancja udanej zabawy dopełnionej wyśmienitym menu.

Gwarantujemy profesjonalną organizację Państwa wesela, wyśmienite i obfite potrawy, szybką i miłą obsługę.
Oferujemy klimatyzowaną salę na 180 osób z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród, co jest szczególnie doceniane w miesiącach letnich.
Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie w celu przedstawienia oferty oraz zaprezentowania obiektu. Bardzo prosimy o uprzedni kontakt pod nr telefonu: 510 210 160. Zachęcamy także do obejrzenia naszego lokalu w dni, kiedy odbywają się wesela (np. na krótko przed rozpoczęciem) – to najlepszy moment, aby zobaczyć salę i obsługę „w pełnej gotowości", podpatrzeć jak zastawione są stoły, a także obejrzeć weselną aranżację lokalu.